Hakan Nakliyat

HAKAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Hakan evden eve nakliyat firmaları arasında İstanbul Nakliye en Kaliteli , uygun fiyat garantisi ile şehir içi veya şehirler arası Nakliyat bölgelerinde Konusunda Uzman kadrolu taşımacılık çalışanları ve Kapalı Kasa Kamyon kamyonet nakliye araçları ile güvenli ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Hakan evden eve taşımacılık hizmeti aldığınızda tüm hizmetlerin yanı sıra montaj ve kurulum hizmetlerini de sunmaktadır. Elektrikli ev eşyalarınızın kurulumu ve sabitlenmiş ahşap eşyalarınız işin uzmanları tarafından sökülüp taşınacağınız adreste talep ettiğiniz yerlere yeniden monte edilmektedir. İstanbul Hakan evden eve Taşımacılık fiyatları arasında en makbul değerleri teklif ediyoruz yapılan işin hakettiği hizmet bedelinden dışarı çıkmıyoruz.

Hakan Nakliyat

                             Hakan Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT HAKAN

Evden eve nakliye Hakan hizmeti aldığınızda eşyalarınız veya ürünleriniz taşıma ve montaj esnasında çizilme, çarpma yolu ile kırılma gibi kazalara karşı ekstra güvenlik önlemleri ile korunmakta taşınırken özenle ambalajlanmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile güvenle taşıdığımız eşyalarınızı yine güvenle kullanmaya devam etmeniz için varız.İstanbul Hakan nakliyat firmaları arasında en Kaliteli Hizmeti En iyi fiyata sahip olma garantisini veriyoruz. çıkmıyoruz. İstanbul ucuz nakliyat kapsamıyla tüm halkımıza hizmetimizi ulaştırmak en önemli gayemizdir.

 Hakan evden eve nakliye ile ilgili her alanda profesyonel nakliyat taşımacılık işleminin yanı sıra müşterilerimize  uzman destek sağlamaktayız. Hakan evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlarını öğrenmek, garanti kapsamı ve dışında kalanları öğrenmek, hizmet sırasında size sunduğumuz faydalanabileceğiniz diğer hususlar ve uygun  aracı seçmek, hizmet almak için hemen arayın !+90(544) 445 33 57

Eşyalarınız ve ürünleriniz sigortalıdır. Hakan Nakliyat sigortalı Taşımacılık eşyalarınızın güvenliğini en az sizin kadar biz de önemsiyoruz. Her türlü güvenlik önlemini alıyoruz ancak yine de tedbiri elden bırakmıyor, taşıma işlemi bitene kadar bünyemizde sigortalıyoruz. . Eşyalarınız ve ürünleriniz özenle ambalajlanır. Eşyalarınızın çizilme ve kırılma gibi kazalara karşı özenle ambalajlıyor ve araçlarımızın en uygun yerlerine yerleştiriyoruz. Sarsılma ve sürtünmeye karşı korumaya alıyoruz.

Elektrikli eşyalarınız işinin uzmanları tarafından sökülür ve yerlerine tekrar takılır. Gömme dolaplarınız ve sabitlenmiş ahşap eşyalarınız marangozlar tarafından özenle sökülerek yerine tekrar takılır.

Hakan İstanbul Nakliyat Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyetler;

  •  şehir içi taşımacılık
  • şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık
  • Hakan nakliyat hizmetleri
  • parça nakliye ve parça eşya taşıma
  •  yük taşımacılığı
  • Hakan Nakliyat Ofis büro taşıma hizmetleri
  • Paletli- Paletsiz ürün taşıma
  •  Kiralık kamyonet nakliyat

Hakan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kapsamı

İstanbul evden eve nakliyat firması Evden Eve Nakliyat hangi mahalli bölgelerde hizmet veriyor ?

  İstanbul bölgesinin her mahallesinde gerek ilçemiz içerisinde gerekse ilçeler veya şehirler arası bölgelerde daimi olarak haftanın her günü kaliteli ve istediğiniz işçiliğe uygun olarak evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İhtiyaç duyulan durumlarda asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunma imkanınız var mı ?

  Merdiven yoluyla taşınma imkanının bulunmadığı veya özel olarak talep edilen durumlarda eşyalarınızı asansörlü evden eve nakliyat sistemimizle istenilen tüm katlara ulaştırmaktayız.Bu hizmetin verilebilmesi için eşyaların taşınacak olduğu mevkilerin asansör kurabilme alanına sahip olması gerekir.

eşya depolama işlemlerimde ücretlendirmeler nasıl yapılıyor ? 

  Bu hizmeti talep ettiğiniz durumlarda çalışanlarımız tüm depolanacak ürün ve eşyalarınızı en iyi şekilde gereken ek hizmetleri sunarak gerçekleştirecekler.Firmamızın deposunda yapılan çalışma sonucu eşyalarınızın kapladığı metrekare alan hesaplanacak ve ücretlendirmeler buna göre yapılacaktır.

İstanbul nakliye alanında hangi nakliye araçlarıyla çalışmaktadır ?

Ev eşyalarının taşınması dahil olmak üzere taşınacak her nevi eşya ve yükü istediğiniz yere rahatlıkla iletebilecek tüm imkanlara sahibiz.Nakliye araçlarımız arasında tır, kamyon, kamyonet ve minibüs benzeri bulunmaktadır.İstediğiniz taktirde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.