Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT NEDEN HAKAN EVDEN EVE NAKLİYAT ?

ARA +90(544) 445 33 57
Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.
Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.
Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Bayrampaşa Nakliye

                                                        evden eve nakliyat

Hızlı Ekspertiz Hizmeti: 

Bayrampaşa evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir. Evden Eve Nakliye işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek için gelecek araç boyutu,kaç eleman gelecek, ne kadarlık malzeme gelecek gibi detayları rapor eder ve eşya miktarına kat durumuna göre fiyat belirlenmesi yapılır.
Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Evden Eve Taşımacılık Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve graft kağıt kullanmaktayız.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT


 Özel Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruycularla paketlenir ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırlır. Evden Eve Nakliye Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.
Özel Askılık Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz
Dijital Elektronik Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Evden Eve Nakliye Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.

TAVSİYELİ TAŞIMACILIK FİRMASI:


Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Evden Eve Nakliyat ‘ ta Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.
 Uzman Personellerimiz: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip şefi tüm taşıma işlemi boyunca ekipden ve taşıma sürecinden sorumlu kişidir.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa

Evden Eve Nakliyat işlemleri genellikle korku doludur. Titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için oldukça endişeli’sinizdir. Büyük, kabaca eşyalar, ufak, toparlanması güç eşyalar, cam eşyalar. Bunların hepsini birden hızlıca ve kayıp vermeden paketlemek, taşımak, yerine koymak, koruyabilmek oldukça güçtür. Bu noktada ayağınıza kadar gelecek olan nakliyat firmamız tarafından emin ellerde olmak isteyeceğinizi duyar gibiyiz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için daima yanınızda olacağız. Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığı olarak daha da güçlü bir aile olmaktayız. Hizmetlerin karşılık bulması hem bizlerin de hem de siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecektir. Bizler En İyi Evden Eve Nakliyat işlemlerinizi yapmaktan onur duyacakken, sizler refahınıza sunulmuş bu hizmet karşılığında mutlak bir ışıltıya kapılacaksınız.