Evden Eve Nakliyat Esenyurt

Esenyurt Evden Eve Şehir içi Nakliyat +90(541)957 45 57

Evden Eve Nakliyat Esenyurt (0544) 445 33 57 Esenyurt Şehir içi Evden eve nakliyat fiyatları kullanıcılar tarafından sıkça aranmaktadır, bu konuda önemli bilgiler vermekte haliyle bizim için gereklilik olmuştur.Esenyurt Şehir içi Ev taşıması’nda ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatları dır. Verilen fiyatlar arasındaki uçurum kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık

                                                              Esenyurt Evden Eve Taşımacılık

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenyurt Şehir içi Nakliyat Fiyat konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 800-900 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.

Esenyurt Şehir içi Nakliyat Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için (2+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 150 TL civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti 750 TL olmaktadır.

Böyle bir taşıma işinde minimum 200 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 250 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve amortisman masrafı olarak ortalama 100 TL gider olacaktır. Sadece buraya kadar 1100 TL maliyet oluşmaktadır ki bu fiyata evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara taşıma yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları, vatandaşlarımızın başına ne sıkıntılar açabileceğini Düşündüğünüz Zaman Doğru Kanıya Varacaksınız.

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık Müşteri Memnuniyeti

Sonuç olarak taşımanın sonunda müşterisini mutlu edebilen çok az sayıda firma bulunmaktadır

Esenyurt Şehir içi Nakliyat ve  Şehirler arası Nakliyat Firmamız İstanbul İlinde Nakliyat Hizmetleri Vermektedir.

Kalite, Güven Ve Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Firmamız Esenyurt Nakliyat Hizmetlerini Garantili Ve Sigortalı Olarak Yapmaktadır. Evden Eve Taşımacılık Esnasında Eşyalarınız Kırılır, Kaybolur Veya Başka Bir Hasar Meydana Gelirse Sözleşmemiz Kapsamında Eşyalarınız Firmamız Garantisindedir.

Eşyalarınızı Esenyurt Şehir içi Nakliyat Asansörümüz Sayesinde Yüksek Binalardan Hasarsız Olarak İndirerek Araçlarımıza Yüklüyoruz.Esenyurt Asansör İle Eşya Taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Eşyalarınıza Çok Değer Verdiğinizi Ve Sizin İçin Çok Önemli Olduğunun Bilincindeyiz. Bu Nedenle Eşyalarınızı Sokaktan Toplama Hamallar İle Değil Bizzat Kendi Tecrübeli Eğitimli Elemanlarımızla Taşıyoruz.

Esenyurt Şehir içi Nakliyat Olarak Gerek İstanbul ‘da Şehiriçi Gerekse İlden İle Nakliyat Hizmetlerimiz Devam Etmektedir.

İstanbul Esenyurt İlçesinde Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat Esenyurt

                                                    Evden Eve Nakliyat Esenyurt

 • Evden Eve Nakliyat Esenyurt
 • Şehir içi Nakliyat Esenyurt
 • İlden İle Nakliyat Esenyurt
 • Esenyurt Ev Taşıma Hizmetleri
 • Esenyurt Garantili Nakliyat
 • Esenyurt Şehiriçi Nakliyat
 • Esenyurt Ekspertiz Hizmeti
 • Esenyurt Eşya Paketleme
 • Esenyurt Fabrika Taşımacılığı
 • Esenyurt Nakliye Araç Kiralama

Esenyurt Nakliyat Fiyatı

Esenyurt Nakliyat Hizmetlerimiz Esnasında Fiyatlarımız Piyasanın Altındadır.Bunun Nedeni Personelimizin Tecrübeli Olması Ve Eşya Taşıma Asansörümüz Sayesinde İnsan Gücünü Azaltmamızdır.Bu Nedenler Aynı Zamanda Nakliyat İşi İçin Zamandan Tasarruf İmkanı Demektir.Esenyurt Şehir içi Nakliyat Fiyatı Almak İçin Bize 0541 957 45 57 iletişim Bilgilerimizden Ve E mail Aracılığı İle Ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Nakliyat İçin Birkaç Öneri

Bir Esenyurt Nakliyat Firmasında Olması Gereken Bazı Hususları Asla Gözardı Etmeyin.Bu Hususlar Nelerdir.

 1. Esenyurt Nakliyat Firması Kendi Adına Fatura Kesiyormu?
 2. Esenyurt Nakliyat Firmasının Araçları Kendinemi Ait?
 3. Esenyurt Nakliyat Firması Oluşabilecek Hasarlar İçin Garanti Veriyormu?
 4. Esenyurt Nakliyat Firması Sizinle Sözleşme Yapıyormu?
 5. Esenyurt Nakliyat Firması Kendi Firmasımı Yoksa Aracılıkmı Yapıyor?
 6. Esenyurt Nakliyat Firmasının Kendi Faaliyet Belgesi Varmı?
 7. Esenyurt Nakliyat Firmasının Sabit Telefonu Varmı?

Bu Bilgiler İstanbul Esenyurt Nakliyat Esnasında Hayati Önem Taşıyan Konulardır.Kötü Bir Tecrübe Yaşamamanız İçin Bu Konulara Özen Göstermenizi Tavsiye Ederiz.

Esenyurt Nakliyat İçin Şu Aramalar Kullanıldı

Esenyurt Nakliyat  – Esenyurt İlden İle Nakliyat – Esenyurt Eşya Taşıma – Esenyurt Evden Eve – Esenyurt Garantili Nakliyat – Esenyurt Nakliye Araç Kiralama – Esenyurt Nakliyat Firmaları – Esenyurt Nakliye İşi – Esenyurt Boş Kamyon – Esenyurt Nakliye