İletişim

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat İletişim

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat İletişim:

Bayrampaşa Nakliyat

                         Bayrampaşa Nakliyat

Adres : 

Cevatpaşa mahallesi , Fatih Sultan Mehmet Cd. no 59, 34045 Bayrampaşa/İstanbul/türkiye

(0544)445 33 57 (Coşkun)

(0541)957 45 57(Hakan)

(0543)964 95 15 (Serkan)

(0544)374 58 82  (Emre)

Neden Biz ?
Ücretsiz Expertiz
Sabit Fiyat Garantisi
Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Evden Eve Nakliyat İçin Özel Yapılmış Kapalı Kasa Araçlarımız
Bizi Tercih Edin Rahat ve Huzurlu Taşının !

Evden eve nakliyat uzmanlığımız ve titiz işçiliğimiz ile bürodan büroya, evden eve nakliye işlerini size sorun olmaktan çıkarıyoruz. Evden Eve nakliyat Hakan Yılların kazandırdığı birikim, konusunda uzman elemanlarımız, geniş servis ağımız ve evdeneve nakliyat işine göre tasarlanmış nakliyat kamyon araç kadromuz ile size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz…

Evden eve nakliyat Firması, ev nakliyatı, büro nakliyat taşıma,fabrika nakliyatı, kurum ve kuruluş taşıma, lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır.Evden eve şirketi miz müşteri güvenini temel nakliyatcılar alarak çalışma ev nakliyesi hayatına başlamış, geçen zaman başlangıçta nakliyeciler ne kadar doğru bir karar verdiğimizin kanıtı olmuştur.

Evden eve nakliyat firmaları şu anda evden eve nakliye başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle, bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT BAYRAMPAŞA
1-     Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.TASIMA yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır. 
2-     Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır. 
3-     Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır. 
4-     Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır. 
5-     Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır. 
6-     Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir. 
7-     Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz. 
8-     Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarfımızdan tazmin edilecektir.